Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 343 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - organ v katedrále sv.martina v bratislave
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Kolaudácie organov

odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možnosti úpravy príspevkov a písania odpovedí
organ v katedrále sv.martina v bratislave
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jarobar
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 30. 06. 2009
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 28 12, 2009, 10:03    Predmet: organ v katedrále sv.martina v bratislave Odpovedať s citátom

počas sviatkov som sa zastavil v katedrále a konečne som uzrel prospekt nového organa. je krásny. teším sa, kedy už nástroj vydá svoje prvé tóny. projektu držím palce. rád by som sa však o všetkom aktuálnom dozvedal online - je to možné? to je otázka na ľudí, ktorí sú blízko projektu. pán bako... dajte vedieť ak je to možné čo najviac o aktuálnom stave prác na organe. zaujímavé bolo pre mňa sledovať výstavbu nového organa v regensburgu. tam bola projektu venovaná špeciálna web stránka. viem, to je nemecko, ale ako zdroj inšpirácie to môže poslúžiť. (http://www.domorgel-regensburg.de). pri bratislave držím palce a už sa neviem dočkať, kedy sa organ rozozvučí.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
TTV
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 08. 09. 2007
Príspevky: 80
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 28 12, 2009, 16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Najprv neviem prečo si otvoril novú tému keď už o organe v Dóme je jedna v inom fóre

http://www.organisti.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=82&start=330

a po druhé keď si kukneš tak je tu už v rovnakom fóre o kolaudácií organu máš jeden špeciálne o Dóme, kde máš čiastočne aj odpoveď na tovoju otázku

Stránka mala byť aj bola pripravená tuším novyorgan.sk, ale potom ako sa začali do toho strkať nos aj ..... tak to radšej už nedali.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
FrantisekBujko
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 12. 01. 2009
Príspevky: 223
Bydlisko: Nižný Hrabovec

PríspevokZaslal: 28 12, 2009, 19:51    Predmet: Odpovedať s citátom

TTV napísal:
Najprv neviem prečo si otvoril novú tému keď už o organe v Dóme je jedna v inom fóre

http://www.organisti.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=82&start=330

a po druhé keď si kukneš tak je tu už v rovnakom fóre o kolaudácií organu máš jeden špeciálne o Dóme, kde máš čiastočne aj odpoveď na tovoju otázku

Stránka mala byť aj bola pripravená tuším novyorgan.sk, ale potom ako sa začali do toho strkať nos aj ..... tak to radšej už nedali.


Lebo keby si si všimol že je to nový člen ,tak by si to pochopil,prečo založil novú tému.Eufória.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chamades
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 11. 08. 2009
Príspevky: 403
Bydlisko: Žilina/Rossenberg

PríspevokZaslal: 30 12, 2009, 19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

V hudobnom živote sa nachádzal na titulke prospekt nového organa-je pozmenený????????????a čo 4.manuál a echoverk-k tomu by sa mohol vyjadriť pán M.Bako
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TTV
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 08. 09. 2007
Príspevky: 80
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 31 12, 2009, 16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Chamades napísal:
V hudobnom živote sa nachádzal na titulke prospekt nového organa-je pozmenený????????????a čo 4.manuál a echoverk-k tomu by sa mohol vyjadriť pán M.Bako


Ano ten čo bol v HŽ neschválili pamiatkári.

IV: manuál bohužiaľ odpoveď pozná len Woehl isté sú iba 3. IV nie je v zmluve Woehl ho chel len SK strana .... tak ostáva iba čakať.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chamades
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 11. 08. 2009
Príspevky: 403
Bydlisko: Žilina/Rossenberg

PríspevokZaslal: 01 01, 2010, 12:59    Predmet: Odpovedať s citátom

V osobnom rozhovore s pánom Bakom na Organových vešperách 2009 som sa dozvedel že štvrtý man .bude už zabudovaný...

Od nemenovaného študenta konzervatoria som sa dopočul že to bude hroza-nemyslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hrôza je to..................

Tento organ je svetlom z neba-tak ho nazývam ja,ešte aj filharmonia a Metropola-perspektívna,je zahojená-takmer

Boh žehnaj dobrým ľudom ,čo tomuto dobrému božiemu dielu fandia...AJ JA
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TTV
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 08. 09. 2007
Príspevky: 80
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 01 01, 2010, 16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Chamades napísal:
V osobnom rozhovore s pánom Bakom na Organových vešperách 2009 som sa dozvedel že štvrtý man .bude už zabudovaný...

Od nemenovaného študenta konzervatoria som sa dopočul že to bude hroza-nemyslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hrôza je to..................

Tento organ je svetlom z neba-tak ho nazývam ja,ešte aj filharmonia a Metropola-perspektívna,je zahojená-takmer

Boh žehnaj dobrým ľudom ,čo tomuto dobrému božiemu dielu fandia...AJ JA


IV. manuál už je zabudovaný len nikto nevie či budú osadené aj píštaly to je ten problém, bohužiaľ.

Mslím že tento organ bude najzaujímavejší tým že bude mať trochu inú "farbu" v porovnaní s ostatnými a súhlasím tento organ je zázrak a teším sa naň aj ja.

Reduta tá je už rozhodnutá a ak mám dobré info aj podpísaná, keď sa na stránke výrobcu objaví info tak to dám na web zatiaľ nič viac.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možnosti úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra organisti.sk » Kolaudácie organov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.20 sekúnd