Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 317 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - jks pre mobil
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Jednotný katolícky spevník

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
jks pre mobil
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tom67
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 07. 04. 2010
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 07 04, 2010, 17:38    Predmet: jks pre mobil Odpovedať s citátom

I ked su mnohe piesne z jks pre mna nespievatelne, stale si rad zaspievam tie melodickejsie. No knizku sa mi nosit nechce a ked stojim, k tym co su volne dostupne v lavici sa velmi nemam chut prebijat. Nepoznate nejaku stranku, kde sa daju texty pozriet online, mobilom? Pripadne java aplikaciu do mobilu?
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 01. 2007
Príspevky: 267
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: 07 04, 2010, 18:58    Predmet: Odpovedať s citátom

A to budeš počas omše mať pred sebou mobil a "spievať" z neho?... To by potom aj kňaz mohol čítať evanjelium z mobilu, je taká aplikácia Biblia do mobilu Very Happy

Tak si myslím, že mobil nechaj doma a prines si normal JKS malú, to až taká "ťažoba" nebude, aby si to neodniesol do kostola...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
JakubFazik
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 22. 06. 2008
Príspevky: 180
Bydlisko: Petržalka - Háje

PríspevokZaslal: 07 04, 2010, 19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale su volakde tie texty. Pred niekolkymi mesiacmi si tu bola zalozena tema, pretoze niekto nasiel na stranke SSV texty JKS-piesni a niektore mali posunute cisla - napokon vysvitlo, ze nejde o nove precislovanie, ale o chybu.
Volakde v starsich prispevkoch je aj uvedeny link na tu stranku, mne sa to nechce hladat Cool
_________________
Smile Smile Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
matus
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 01. 2007
Príspevky: 267
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: 07 04, 2010, 20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.ssv.sk/JKS/index.php?a=123

nech sa páči
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
michal62
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 23. 01. 2007
Príspevky: 55
Bydlisko: Dubovce pri Skalici

PríspevokZaslal: 07 04, 2010, 21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

matus napísal:
A to budeš počas omše mať pred sebou mobil a "spievať" z neho?... To by potom aj kňaz mohol čítať evanjelium z mobilu, je taká aplikácia Biblia do mobilu Very Happy

Tak si myslím, že mobil nechaj doma a prines si normal JKS malú, to až taká "ťažoba" nebude, aby si to neodniesol do kostola...


Ja som takto spieval z mobilu žalm na púti, keď nebolo inej možnosti zohnať text Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 01. 2007
Príspevky: 267
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: 08 04, 2010, 8:21    Predmet: Odpovedať s citátom

michal62 napísal:
matus napísal:
A to budeš počas omše mať pred sebou mobil a "spievať" z neho?... To by potom aj kňaz mohol čítať evanjelium z mobilu, je taká aplikácia Biblia do mobilu Very Happy

Tak si myslím, že mobil nechaj doma a prines si normal JKS malú, to až taká "ťažoba" nebude, aby si to neodniesol do kostola...


Ja som takto spieval z mobilu žalm na púti, keď nebolo inej možnosti zohnať text Smile


Tak to je ale prispôsobenie sa "bojovým podmienkam" Very Happy .. ale čítať to z mobilu na omši, ked môže mať knižku... to je iné
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
tom67
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 07. 04. 2010
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 08 04, 2010, 9:19    Predmet: Odpovedať s citátom

matus napísal:
http://www.ssv.sk/JKS/index.php?a=123

nech sa páči


Oficialna stranka je fajn, keby som nosil do kostola (alebo na put) notebook, ale skusal si ju natiahnut do mobilneho prehliadaca, napr. do Opery? Takmer nepouzitelna

Ale nasiel som nieco priamo na tento ucel:

spevnik.szm.sk

Spevnik nie je kompletny, zrejme sa priebezne doplna, dokonca by mal (podla indexu) casom obsahovat aj modlitby z JKS.

Odpor voci citaniu pisma alebo spievaniu z mobilu je predsudok, casom nam to nepride divne, zvlast ked sa rozsiria tablety, citacky e-knih a konieckoncov aj mobily s velkym dotykovym displejom.
Darmo, klasicka kniha je na ustupe, tak ako zaniklo rucne prepisovanie, ked bola vynajdena knihtlac.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 01. 2007
Príspevky: 267
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PríspevokZaslal: 08 04, 2010, 17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

tom67 napísal:
matus napísal:
http://www.ssv.sk/JKS/index.php?a=123

nech sa páči


Oficialna stranka je fajn, keby som nosil do kostola (alebo na put) notebook, ale skusal si ju natiahnut do mobilneho prehliadaca, napr. do Opery? Takmer nepouzitelna

Ale nasiel som nieco priamo na tento ucel:

spevnik.szm.sk

Spevnik nie je kompletny, zrejme sa priebezne doplna, dokonca by mal (podla indexu) casom obsahovat aj modlitby z JKS.

Odpor voci citaniu pisma alebo spievaniu z mobilu je predsudok, casom nam to nepride divne, zvlast ked sa rozsiria tablety, citacky e-knih a konieckoncov aj mobily s velkym dotykovym displejom.
Darmo, klasicka kniha je na ustupe, tak ako zaniklo rucne prepisovanie, ked bola vynajdena knihtlac.


Tak neprepisuje sa, pretože tam išlo čisto len o cenu a náklad.. ale mali tie knihy aj nejaku cenu...

predsudok je, že klasická kniha je na ústupe...možno v istom okruhu ľudí...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mSafo
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 17. 08. 2010
Príspevky: 78
Bydlisko: Nové Zámky

PríspevokZaslal: 28 05, 2011, 0:25    Predmet: JKS v mobile Odpovedať s citátom

cafte ja mam cely JKS v mobile. poslal mi ho kamarat v PDF subore potom si staci stiahnut Adobre reader naistalovat v mobile a nakopirovat hoc aky PDF subor. (v nasom pripade JKS) . Very Happy
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Jednotný katolícky spevník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.18 sekúnd