Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 361 návštevník(ov) a 1 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - Hľadá niekto výpomocného organistu a speváka
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Hobby alebo zarobková činnosť?

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
Hľadá niekto výpomocného organistu a speváka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
LukasHorovsky
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2013
Príspevky: 6
Bydlisko: Zemplínske Jastrabie

PríspevokZaslal: 26 07, 2013, 14:52    Predmet: Hľadá niekto výpomocného organistu a speváka Odpovedať s citátom

Zdravím , hľadám niekoho kto potrebuje výpomocného organistu a speváka.
Okres Trebišov príp. Košický kraj.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozdravujem skús Petrovce nad Laborcom, zhaňali tam asi pred pol rokom organistu na zaskakovanie resp. aj pravidelnejšie hranie cca 1-2 krát týždenne prevažne vo všedné dni a v Nedele na záskoky, lebo 1 organistka sa im asi odsťahovala a jedna pani mniška čo chodí nejak sa chce toho zbvaviť. Alebo Michalovce - mesto vo farskom kostole (pri SAD stanici) cez tyzden hrajvau iba sporadicky obzvlášt teraz v lete ked su dovolenky, keď nečakaš nejaku velku odmenu (alebo cakas skoro ziadnu) takl sa mozno dohodnes. Ale tie Michalovce sa pýtaj len v prípade že vieš celkom solidne hrať - nie na 2-3 akordy, lebo p. dekan je pomerne náročný, aj keď znesie aj horších organistoch, povie rovno čo si myslí. Ináč nehrava u vas Miki Maďar? ak som trafil dobrú dešdinu tak ho odo mňa pozdrav... Škoda že som nebol na fore 2 dni do zadu poslal by som ta do Čečehova zaskakocvať za kolegu, nikto tam nehral v Nedelu mali tichu...
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
LukasHorovsky
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2013
Príspevky: 6
Bydlisko: Zemplínske Jastrabie

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 23:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano hra u nas Miky Madar , prebral to po mne no zial uz ma nepusti. A u nas je nedelami uplne ticho nakolko p. kolega radsej chce ticho akoby mal pustit mna. Skusim Michalovce , hrat viem aj spievat skola. Viliama Gurbala z domu sv. Alzbety Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz sa v Mi fitesovy celkom podarilo polatat-poplatat organ traktura ide slusne, zvukovo az na mixturu (vrchne dva okrtavy) a seskvialteru (posledna oktava) celkom OK, hraju sa tam teraz koncerty a je to celkom OK aspon lepsie nez v zime v tedy dost meskal II.man. Inac ja tam nehravam len som parkrat skusil organ ked sme mali nacvik zo sborom, dokedy ma nezbadala/nezacula pani kostolnicka, ktora na mna zacala vrieskat-ziapat jak zmyslov zbavena, ze pokazim organ a ze " to neje na hraňee še pre dzeciii" (mal som vtedy 27 rokov, a cuduj sa svete v inom okresnom meste som videl hrat 11-12 rocnu slecnu - hrala lepsie jak ja Embarassed Cool ) a skoro vybehla na chor ma vyhodit z choru asi rovno dole chcela som mal pocit, keby ju nezadržali. Incident sa stal ked som mal zbormajstrovi pripravit organ (otvorit zapnut dat noty) a rozospievat zbor. To ma aj odradilo skusit sa tam pichnut hrat niekedy sporadicky cez tizden...tak nech si bybky brunglaju (o 6tonov nizsie ako v JKS) sami dookola 10 pesniciek hitoviek...
Neviem ako hraš ty, ale podľa toho ako som počul že hra Miki tak je to dosť diskutrtabilne, on skôr kompenzuje nedokonalosť hry hlasom ktory ma fakt brutalne silny aj bez mikrofónu a nema problem prevrešťať cely kostol ak sa mu chce s pomocouý mikrofónu duplom, čo sa môže neiekomu paradoxne páčiť.
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
LukasHorovsky
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2013
Príspevky: 6
Bydlisko: Zemplínske Jastrabie

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 23:49    Predmet: Odpovedať s citátom

daj email poslem ti ukazku. Hraval som aj v dome sv. Alzbety ...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

sksu na tento djmayo(zavinac)atlas(botka)sk

//opravene
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/


Naposledy upravil MarianFedor dňa 30 07, 2013, 22:01, celkovo upravené 1 krát
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
LukasHorovsky
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2013
Príspevky: 6
Bydlisko: Zemplínske Jastrabie

PríspevokZaslal: 29 07, 2013, 23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

nejde neexiastuje
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 01 08, 2013, 20:52    Predmet: Odpovedať s citátom

opravil som to hore chybyčka se vloudila. Ak nepojde poslať tak môžeš skúsiť aj na džimejl: ing(bodka)fedor(zavináč)gmail(bodka)com
To zvlaštne písanie je kvôly spamu totižto firmy na rozposielanie reklám používajú programy čo po rôznych forach skenujú obsah a keď natrafia na znak"@"tak skopírujú všetko čo je pred a za nim po nasledujúcu medzeru, už som kvôly topmu usel zmeniť adreszu asi 3x.
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
JozefTimulak
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 28. 01. 2007
Príspevky: 810
Bydlisko: Čaňa

PríspevokZaslal: 02 08, 2013, 12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Lukáš, pošli nejaké nahrávky aj mne: jozef.timulak (zavinac) gmail.com.
_________________
Jozef Timuľák
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Hobby alebo zarobková činnosť? Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.18 sekúnd