Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 432 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - Termín stretnutia
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Pripomienky, návrhy, želania...

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
Termín stretnutia Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Vyberte si miesto a čas stretnutia, ktorý Vám najviac vyhovuje.
Banská Bystrica - 30.11.2007 - 1.12.2007
29%
 29%  [ 8 ]
Banská Bystrica - 07.12.2007 - 08.12.2007
11%
 11%  [ 3 ]
Ružomberok - 30.11.2007 - 1.12.2007
22%
 22%  [ 6 ]
Ružomberok - 07.12.2007 - 08.12.2007
7%
 7%  [ 2 ]
Chcem sa zúčastniť, ale nevyhovuje mi ani jeden z dátumov stretnutia.
11%
 11%  [ 3 ]
Chcem sa zúčastniť, ale nevyhovuje mi ani jedno z miest stretnutia.
18%
 18%  [ 5 ]
Celkom hlasov : 27

Autor Správa
MartinPuhovich
administrátor portálu
administrátor portálu


Zaregistrovaný od: 28. 08. 2005
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 18 07, 2007, 16:39    Predmet: Termín stretnutia Odpovedať s citátom

Priatelia všetci, ktorí máte záujem zúčastniť sa stretnutia užívateľov organisti.sk, prosím vyberte si v hlasovaní jeden z možných termínov a miesto stretnutia, ktoré Vám najviac vyhovujú...
Ak máte nejaké pripomienky, otázky alebo návrhy k času a miestu stretnutia môžete ich posielať do tejto témy.
Vopred ďakujem...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
JozefTimulak
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 28. 01. 2007
Príspevky: 810
Bydlisko: Čaňa

PríspevokZaslal: 18 07, 2007, 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám takú hlúpu otázku: tie termíny vychádzajú na dni piatok-sobota. Značí to, že v piatok začneme, potom prespíme a v sobotu končíme? Lebo ja ako pracujúca osoba neviem, či budem môcť v piatok cestovať...
_________________
Jozef Timuľák
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Peter Vymazal
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 25. 01. 2007
Príspevky: 1699
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: 18 07, 2007, 18:57    Predmet: Re: Termín stretnutia Odpovedať s citátom

MartinPuhovich napísal:
Priatelia všetci, ktorí máte záujem zúčastniť sa stretnutia užívateľov organisti.sk, prosím vyberte si v hlasovaní jeden z možných termínov a miesto stretnutia, ktoré Vám najviac vyhovujú...
Ak máte nejaké pripomienky, otázky alebo návrhy k času a miestu stretnutia môžete ich posielať do tejto témy.
Vopred ďakujem...



nechcem rypat zbytocne do panov administratorov, ale podla mojho osobneho nazoru by sme sa z praktickych dovodov mohli stretnut v banskej bystrici... vec cislo jedna je horsky prechod donovaly, ktory moze a nemusi byt zjazdny, a vec cislo jedna´ je ta, ze v banskej bystrici je podla mojej mienky lepsi stav organov ako v ruzomberku a v banskej bystrici je co pozerat.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MartinPuhovich
administrátor portálu
administrátor portálu


Zaregistrovaný od: 28. 08. 2005
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 18 07, 2007, 23:19    Predmet: Re: Termín stretnutia Odpovedať s citátom

Peter Vymazal napísal:
MartinPuhovich napísal:
Priatelia všetci, ktorí máte záujem zúčastniť sa stretnutia užívateľov organisti.sk, prosím vyberte si v hlasovaní jeden z možných termínov a miesto stretnutia, ktoré Vám najviac vyhovujú...
Ak máte nejaké pripomienky, otázky alebo návrhy k času a miestu stretnutia môžete ich posielať do tejto témy.
Vopred ďakujem...



nechcem rypat zbytocne do panov administratorov, ale podla mojho osobneho nazoru by sme sa z praktickych dovodov mohli stretnut v banskej bystrici... vec cislo jedna je horsky prechod donovaly, ktory moze a nemusi byt zjazdny, a vec cislo jedna´ je ta, ze v banskej bystrici je podla mojej mienky lepsi stav organov ako v ruzomberku a v banskej bystrici je co pozerat.


Srdecne Ta pozdravujem,
to je sice fakt o com tu pises ale nejde o pozeranie organov ani v jednom meste ani v druhom na to sluzia stretnutia SPO a jeho clenov resp. zaujemcov o clenstvo.
Toto stretnutie je o diskutovanie o aktualnych temach okolo problematiky organov, hudby ci uz liturgickej alebo inej atd...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MartinPuhovich
administrátor portálu
administrátor portálu


Zaregistrovaný od: 28. 08. 2005
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 18 07, 2007, 23:21    Predmet: Odpovedať s citátom

joozi napísal:
Mám takú hlúpu otázku: tie termíny vychádzajú na dni piatok-sobota. Značí to, že v piatok začneme, potom prespíme a v sobotu končíme? Lebo ja ako pracujúca osoba neviem, či budem môcť v piatok cestovať...

Chapes to spravne a dufam ze nebude pre nikoho velky problem uvolnit sa na jeden den z prace ak hej tak pride vtedy ked mu to bude vyhovovat teda piatok poobede alebo v sobotu...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Giusi127
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 09. 03. 2007
Príspevky: 127
Bydlisko: Ružomberok

PríspevokZaslal: 20 07, 2007, 18:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne osobne vyhovuje ruzomberok, uz len z toho dovodu, ze tam studujem. Dalsia vec je ta, ze BB je od ruky kazdemu, kto nebyva v okoli. Preco by sme sa potom my ostatni mali dostat do BB, ked nebude prejazdny prechod cez Donovaly??? Ako sa tam potom dostanu ostatni???
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
Tomas Socha
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 22. 02. 2006
Príspevky: 286
Bydlisko: Kuzmice, Nová 363/ KE Nad Jazerom

PríspevokZaslal: 21 07, 2007, 0:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ruzomberok je vyhodnejsi aj z toho dovodu, ze tam stoja rychliky aj z kosic, aj z blavy... myslim, ze do BB sa bez prestupu /-ov nedostanem. navrhujem, aby sme sa stretli v niektorom z miest na trase KE - BA
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
Dendulvlocka
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 18. 05. 2007
Príspevky: 88
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: 22 07, 2007, 23:09    Predmet: Re: Termín stretnutia Odpovedať s citátom

nechcem rypat zbytocne do panov administratorov, ale podla mojho osobneho nazoru by sme sa z praktickych dovodov mohli stretnut v banskej bystrici... vec cislo jedna je horsky prechod donovaly, ktory moze a nemusi byt zjazdny, a vec cislo jedna´ je ta, ze v banskej bystrici je podla mojej mienky lepsi stav organov ako v ruzomberku a v banskej bystrici je co pozerat.[/quote]

tymi lepsimi organmi myslis farsky kostol>>>???? ale nie boze tak ten zrovna asi nie ,,, a le ja suhlaasim z BB Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zuzu
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 02. 03. 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Žemberovce / Marianka

PríspevokZaslal: 23 07, 2007, 22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked uz inak nejde, tak sa priklanam k Banskej Bystrici, lenze neviem, ako sa tam dostanem na piatok, ked studujem v Bratislave..(este ani netusim, aky budeme mat rozvrh).Je dost blbe, ak mam pravdu povedat....Myslela som si, ze to stretnutie, o ktorom sa tu uz niekolko mesiacov diskutuje, bude este v letnych mesiacoch...Nic proti vam, ale tie datumy my asi nebudu velmi vyhovovat...
_________________
Zuzana Vojteššáková - organistka Baziliky Minor v Marianke a farnosti Žemberovce
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zuzu
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 02. 03. 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Žemberovce / Marianka

PríspevokZaslal: 23 07, 2007, 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

A este mam taku jednu otazocku:Kedze je to na dva dni a bude potrebne tam prenocovat, tak noclah bude zabezpeceny???Alebo si mozem cestou vyhliadnut najblizsi most?
_________________
Zuzana Vojteššáková - organistka Baziliky Minor v Marianke a farnosti Žemberovce
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MartinPuhovich
administrátor portálu
administrátor portálu


Zaregistrovaný od: 28. 08. 2005
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 23 07, 2007, 23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Zuzu napísal:
A este mam taku jednu otazocku:Kedze je to na dva dni a bude potrebne tam prenocovat, tak noclah bude zabezpeceny???Alebo si mozem cestou vyhliadnut najblizsi most?


Aj tak sa dá ;o),
ale nie... preto sme urobili hlasovanie, aby sme zistili komu asi čo vyhovuje a podľa toho sa rozpošlú záväzné prihlášky kde bude aj strava aj ubytovanie.
Žiaľ termín taký , aby vyhovoval všetkým nikdy nenájdeme, preto dúfam, že tieto možnosti budú aspoň väčšine vyhovovať. Leto je fajn pre študujúcich , ale zase zlé pre pracujúcich čo cestujú po dovolenkách. Tak preto aspoň podľa mňa taký neutrálny termín.
Z BA pôjdeme určite niekoľkými autami tak niekde bude miesto voľné.
Pozdravuje Martin Puhovich
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
JozefTimulak
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 28. 01. 2007
Príspevky: 810
Bydlisko: Čaňa

PríspevokZaslal: 24 07, 2007, 8:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Vedeli by ste predbežne odhadnúť sumu od-do ?
_________________
Jozef Timuľák
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky ICQ
MartinPuhovich
administrátor portálu
administrátor portálu


Zaregistrovaný od: 28. 08. 2005
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: 24 07, 2007, 11:36    Predmet: Odpovedať s citátom

joozi napísal:
Vedeli by ste predbežne odhadnúť sumu od-do ?

Ani predbežne. Pokiaľ neviem počet ľudí, miesto stravovania a ubytovanie tak nemám ani len predstavu. Treba počkať pokiaľ zahlasuje väčšina užívateľov, aby sme sa pohli ďalej.
Dakujem
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zuzu
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 02. 03. 2007
Príspevky: 71
Bydlisko: Žemberovce / Marianka

PríspevokZaslal: 24 07, 2007, 20:58    Predmet: Odpovedať s citátom

MartinPuhovich napísal:
Zuzu napísal:
A este mam taku jednu otazocku:Kedze je to na dva dni a bude potrebne tam prenocovat, tak noclah bude zabezpeceny???Alebo si mozem cestou vyhliadnut najblizsi most?


Aj tak sa dá ;o),
ale nie... preto sme urobili hlasovanie, aby sme zistili komu asi čo vyhovuje a podľa toho sa rozpošlú záväzné prihlášky kde bude aj strava aj ubytovanie.
Žiaľ termín taký , aby vyhovoval všetkým nikdy nenájdeme, preto dúfam, že tieto možnosti budú aspoň väčšine vyhovovať. Leto je fajn pre študujúcich , ale zase zlé pre pracujúcich čo cestujú po dovolenkách. Tak preto aspoň podľa mňa taký neutrálny termín.
Z BA pôjdeme určite niekoľkými autami tak niekde bude miesto voľné.
Pozdravuje Martin Puhovich


Aha, dakujem za podrobnosti...Mozno by som si nejaky cas nasla v ten prvy datum...Mozno.
_________________
Zuzana Vojteššáková - organistka Baziliky Minor v Marianke a farnosti Žemberovce
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MatusCigan
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 25. 02. 2007
Príspevky: 269
Bydlisko: Bratislava / Londyn

PríspevokZaslal: 06 08, 2007, 21:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ked nepocitam robotov prihlasenych na tomto fore, mame tu pomerne dost prispievatelov v roznych oblastiach...sklamalo ma, ze od spustenia ankety zahlasovalo len 20 ludi?
Ostatok nema zaujem? Embarassed
Asi by sa malo spristupnit, kto hlasoval....a ci sa tam nachadzaju vsetci zlatousti...
Totiz s par ludmi by som sa rad stretol "face to face"
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail MSN Messenger ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Pripomienky, návrhy, želania... Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.24 sekúnd