Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 576 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - LS II - kúpim
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Notový materiál

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
LS II - kúpim
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mamarek1
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 09. 03. 2009
Príspevky: 2
Bydlisko: Domovina 259/16, 972 43 Zemianske Kostoľany

PríspevokZaslal: 25 07, 2010, 17:29    Predmet: LS II - kúpim Odpovedať s citátom

Zdravím,
už dosť dlhú dobu zháňam LS II, ale aby sa texty zhodovali s novým lekcionárom. SSV to nemá, písal som im a bolo mi povedané, že dotlač ani neplánujú. Nemáte niekto tento spevník a nepoužívate ho? Odkúpil by som ho. Kontakt: marek.bobok@inmail.sk

Ďakujem
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MartinPivka
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 02. 01. 2009
Príspevky: 390
Bydlisko: Považská Bystrica

PríspevokZaslal: 25 07, 2010, 23:38    Predmet: Re: LS II - kúpim Odpovedať s citátom

mamarek1 napísal:
Zdravím,
už dosť dlhú dobu zháňam LS II, ale aby sa texty zhodovali s novým lekcionárom. SSV to nemá, písal som im a bolo mi povedané, že dotlač ani neplánujú. Nemáte niekto tento spevník a nepoužívate ho? Odkúpil by som ho. Kontakt: marek.bobok@inmail.sk

Ďakujem

Shocked Shocked Shocked

hmm...to je uz naozaj na zaplakanie... to uz zachvilu nebude mozne zohnat do novostavieb ani misal a knazi budu sluzit omsu z prefotenych salatov...uz sa tesim.... Sad
_________________
Martin Pivka, organista v Považskej Bystrici
----------
Čo pokladali za posvätné generácie pred nami, ostáva posvätné a významné aj pre nás a toto nemožno len tak z ničoho nič navždy zabudnúť alebo sa stať škodlivým...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Michalgregorík
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 09. 09. 2008
Príspevky: 221
Bydlisko: Solčianky 98

PríspevokZaslal: 26 07, 2010, 11:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri misáloch to nehrozí. Tých by mal byť podľa mojich informácií akútny nadbytok Laughing

Pokiaľ ide o LS II, skúste sa obrátiť na študijné oddelenie RKCMBF UK v BA, či ho nepredávajú. Svojho času ho myslím (neviem z akého dôvodu) predávali.

Inak, ak je pravda že ho v SSV nemajú, môžeme dúfať, že to nie je dlhodobý stav a niečo sa s LS II (a nielen s ním) spraví.
_________________
nehrajúci na organe, záujemca o liturgickú a sakrálnu hudbu
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
gabbyka
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 11. 11. 2009
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: 26 07, 2010, 15:54    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj. Ja mám doma tri takéto knihy, jedna je úplne nová, dve používame. Ja som tie žalmy dostala zadarmo, tak Ti ich i zadarmo dám, akurát poštovné nejaké bude určite, ozvi sa či chceš takúto možnosť. A myslím, keď si dobre pamätám, i na stretnutiach organistov Spišskej diecézy sa predával i tento spevník, ak nabudúce bude ja si ho kúpim ak budem potrebovať. Vidíš, ešte i taká možnosť je, obrátiť sa na spolupracovníkov prof. Akimjaka, oni vždy majú všetko Smile veľa zdaru a Božieho požehnania
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
mamarek1
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 09. 03. 2009
Príspevky: 2
Bydlisko: Domovina 259/16, 972 43 Zemianske Kostoľany

PríspevokZaslal: 27 07, 2010, 11:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Gabbyka, ak by si bola taka zlata, tak by si mi s tým veľmi pomohla. Poštovné by už bol najmenší problém. Moja adresa by mala byť v mojom profile. Ako by ti bolo najlepšie, uhradenie poštovného z mojej strany? Mám ti poslať peniaze na účet alebo pošleš balík na dobierku?
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabbyka
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 11. 11. 2009
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: 29 07, 2010, 12:54    Predmet: Odpovedať s citátom

už odoslané. Poštovné nebolo veľa, takže peniaze nerieš a rob podobne Smile aspoň trom ľuďom podobný dobrý skutok ako v "Pošli to ďalej" a bude lepší svet. Smile s pozdravom
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Notový materiál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.24 sekúnd