Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 452 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - Ponúka sa organ
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Rôzne témy - nezaradené

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
Ponúka sa organ
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vladko201
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 04. 2008
Príspevky: 44
Bydlisko: Tužina

PríspevokZaslal: 12 09, 2012, 17:33    Predmet: Ponúka sa organ Odpovedať s citátom

Organ v rímskokatolíckom kostole sv. Matúša, evanjelistu v Cigli, farnosť Sebedražie.
200 ročný organ bez žiadnej väčšej údržby, 6 registrov, pneumatická traktúra, firma Ország Šándor a syn.
Organ si vyžaduje kompletnú generálku!!!
Cena dohodou. Foto na požiadanie.
Info: pcorganista@gmail.com
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fero
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 19. 10. 2006
Príspevky: 1110
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: 14 09, 2012, 14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Videl som niektoré pneumatiky od firmy Országh a obávam sa, že z toho dobrý organ nebude. Táto firma s pneumatikou jednoznačne nemala skúsenosti. Ale možno niektoré novšie budú na tom lepšie. Keď som videl niektoré časti relé, tak som mal dojem, že robotníci pri ich výrobe spotrebovali pomerne veľké množstvo destilátov Smile. Ale snáď ten zvuk by stál za to.
_________________
František Marcin
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 15 09, 2012, 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Idea 15 000€ N.C. Cool
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Peter Vymazal
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 25. 01. 2007
Príspevky: 1699
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: 16 09, 2012, 22:45    Predmet: Re: Ponúka sa organ Odpovedať s citátom

vladko201 napísal:
Organ v rímskokatolíckom kostole sv. Matúša, evanjelistu v Cigli, farnosť Sebedražie.
200 ročný organ bez žiadnej väčšej údržby, 6 registrov, pneumatická traktúra, firma Ország Šándor a syn.
Organ si vyžaduje kompletnú generálku!!!
Cena dohodou. Foto na požiadanie.
Info: pcorganista@gmail.com


cena???? foto????
_________________
Peter Vymazal
www.organista.wbl.sk
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Fero
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 19. 10. 2006
Príspevky: 1110
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: 17 09, 2012, 6:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to bezcenná výpustka, za ktorú chcú nenormálne peniaze, bohužiaľ. Reálna hodnota je kdesi úplne inde...
_________________
František Marcin
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
Bismarck
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 03. 01. 2008
Príspevky: 289

PríspevokZaslal: 18 09, 2012, 7:41    Predmet: RE: Odpovedať s citátom

Pre porovnanie si za takú sumu môžeš kúpiť audi A8 quatro 3,2 TFSI ročník 2005 s 260 koňmi. Pod kapotou bude priasť celý orchester. A ešte bude s tým oveľa menej problémov a výdavkov ako so spomínaným organom. Taktiež sa nevie v akom stave je taký organ, či je hrateľný a akú ma dispozíciu...
_________________
Michal Bisaha-exorganista
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ReneHumaj
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 06. 01. 2010
Príspevky: 292
Bydlisko: Nitrica

PríspevokZaslal: 18 09, 2012, 11:32    Predmet: Re: RE: Odpovedať s citátom

Bismarck napísal:
Pre porovnanie si za takú sumu môžeš kúpiť audi A8 quatro 3,2 TFSI ročník 2005 s 260 koňmi. Pod kapotou bude priasť celý orchester. A ešte bude s tým oveľa menej problémov a výdavkov ako so spomínaným organom. Taktiež sa nevie v akom stave je taký organ, či je hrateľný a akú ma dispozíciu...


K tejto ponuke organa by som to trochu upresnil, ze sa jedná o cenu odhadovanú odborníkom, ale záujemca sa na konecnej cene dohodne. Teda opakujem, cena je dohodou na akej sa predávajúci a kupujúci dohodnú.
Uvediem príklad: Ked sa dohodnú trebars aj na 1 eure, tak to bude tá konecná cena podla dohody.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 18 09, 2012, 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla toho co som sa o nastroji z roznych zdrojov dozvedel je to nehratelny nastroj, co okrem historickej nema ziadnu hodnotu, vhodny na prestavbu na iny druh traktury alebo komlret nanovo vyrobit ten vypustny system, prakticky treba vymenit vsetky membrany, mozno aj ventily, ale to by uz dnes asi nikto nerobil. S toho nastroja sa da pouzit skrina a pistalovy fond po vycisteni a odstraneni farby a po repase/prerabke mozno hraci stol. Kedze je cena dohodou (ako pisete aj 1€) ponukam 100€ plus zabezpecim rozobratie a odvoz na vlastne naklady, pripadne ak mi to doveziete vieme sa dohodnut na cosi vyssej sume.
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
ReneHumaj
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 06. 01. 2010
Príspevky: 292
Bydlisko: Nitrica

PríspevokZaslal: 18 09, 2012, 19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

djmayo napísal:
Podla toho co som sa o nastroji z roznych zdrojov dozvedel je to nehratelny nastroj, co okrem historickej nema ziadnu hodnotu, vhodny na prestavbu na iny druh traktury alebo komlret nanovo vyrobit ten vypustny system, prakticky treba vymenit vsetky membrany, mozno aj ventily, ale to by uz dnes asi nikto nerobil. S toho nastroja sa da pouzit skrina a pistalovy fond po vycisteni a odstraneni farby a po repase/prerabke mozno hraci stol. Kedze je cena dohodou (ako pisete aj 1€) ponukam 100€ plus zabezpecim rozobratie a odvoz na vlastne naklady, pripadne ak mi to doveziete vieme sa dohodnut na cosi vyssej sume.


To som uviedol ako príklad 1 euro, to je vec dohody medzi správcom farnosti a kupujúcim, na akej cene sa dohodnú, takú vyplatia. Ci to bude 1 euro, alebo 100 e alebo 1000 e, to je vec ciste dohody.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail
vladko201
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 05. 04. 2008
Príspevky: 44
Bydlisko: Tužina

PríspevokZaslal: 21 09, 2012, 19:30    Predmet: Re: Ponúka sa organ Odpovedať s citátom

Cena dohodou, foto na požiadanie Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Rôzne témy - nezaradené Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.23 sekúnd