Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menu



Kto je online
Momentálne je 533 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu


Fórum

organisti.sk :: Zobraziť tému - Organová registrácia
FAQ
FAQ
Hľadať
Hľadať
Zoznam užívateľov
Zoznam užívateľov
užívateľské skupiny
užívateľské skupiny
Nastavenie
Nastavenie
Prihlásenie
Prihlásenie
Súkromné správy
Súkromné správy
Obsah fóra organisti.sk » Notový materiál

odoslať novú tému   Odpovedať na tému
Organová registrácia Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Trnovský mág
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 31. 01. 2010
Príspevky: 128
Bydlisko: Lendak

PríspevokZaslal: 29 04, 2010, 22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie ešte som s nim nehovoril a bolo by dobre vôbec Question A ked bude odpoved negatívna alebo žiadna čo potom.Ja som rozmýšľal ,že či by nebolo dobré sa mu ospravedlniť za to ,že som bez jeho vedomia sadol za náš farský organ.Prvý raz ked som hral to bol aj pán učiteľ a bol to pôst pieseň-172:čiže pobožnosť a vtedy sa prvý krát ked ma uvidel tak hodil taký pohľad, že čo ja tu robím za organom,ale vtedy mu pán učiteľ povedal ,že čo a jak. Potom som dostal trému a išlo mi to horšie zahrať ,či to nebude zato ,že som to tak nedobre zahral .Tak ja už neviem. Rolling Eyes :A ty Ferko máš čistú pravdu, prepáč ak ti vadí že ti tikám ,ale mne to tak príde lepšie, ako vykanie, .Dúfam ,že som svojim tvrdenim neohováral nášho organistu.

Pozdravujem, váš mladší kolega
_________________
21r,učiaci sa hru na organe /organista
farnosť Obetovania Pána= S V
farnosť Cyrila a Metoda= T ž
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MarianFedor
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 15. 04. 2008
Príspevky: 426
Bydlisko: 48°46.16 22°5.1

PríspevokZaslal: 29 04, 2010, 23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslym ze by bolo slusne a aj by si mu mal vysvetlit ze mas zaujem sa organovaniu venovat a ze sa nechces dobyjat na jeho miesto... su taky, ktory sa citia "ohrozeni".

Aj ked aj mne sa stalo ze som par krat vliezol za organ bez vedomia tamojsieho organistu v nasom farskom kostole, lebo som tam bol nahodou na omsi a farar si ma vsimol a poslal zýa mnou ministranta ze mam ist hrat... ... Druhy krat mimo nasej farnosti tiez nahodne som sa spytal tamojsieho farara - bez vahania mi dal kluce...tak som to povazoval za suhlas, mozno aj preto ze v tom kostoliku ci kaplnke nikto cez tyzden nehrava. Raz sice som to asi prehnal ked som si pytal "povolenie" od spevakov, lebo organista neprisiel, boli uz nachystany "na sucho" odspievat, tak som sa opatrne ponukol ze ak chcu, tak mozem zahrat ... tak mi pripravil jeden z nich noty na organ a v rychlosti sme prebrali co sa bude hrat (mal som tremu jak svina ani som nevedel jak sa volam Embarassed lebo knaz co sluzil nevedel ze kto prisiel hrat, lebo nemal hrat nikto)...s tym ze oni odspievali vsetko ako mali prichystane (co mi vyhovuje lebo pri hrani nespievam ked nemusim). Myslym si ze som to trocha prestrelil a spravil to poza chrbat tamojsich organistov/tiek, mne by to asi neprekazalo ale inym to mohlo vadit...ale v momentalnej siltuacii neboli po ruke a pravidelne hravat sa tam nechystam...kazdopadne som sa snazil vzdy ziskat suhlas od nejakeho cloveka, ktoreho som povazoval za kompetentneho...

Pokial sa chystas nikde hravat pravidelnejsie tak aspon kvazi informuj, porozpravaj sa s organistom co hrava pravidelne (tak ako ja z nasim co hra vo far. kostole, co isiel prec tak dokonca sam chcel aby som isiel ho zaskocil).Myslym ze ked bude mat pre to co robis pochopenie tak by s nim nemal byt problem , urcite ani jemu nuie je prijemne ked sa dozveda s 2 ci 3 roky...
_________________
Elektrikár čo fušuje organistom do remesla vo Fekišovciach (okr. Sobrance), a Zavadke (okr. Michalovce)
http://ubrez.fara.sk/
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kawa666
zaregistrovaný užívateľ
zaregistrovaný užívateľ


Zaregistrovaný od: 09. 04. 2010
Príspevky: 6
Bydlisko: Hermanovce

PríspevokZaslal: 04 05, 2010, 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

...myslim si, ze je pekne, ked viaceri maju chut hrat a maju ten dar od Boha, ale najdolezitejsia je aj tak komunikacia, takze v tom to pripade - by si sa mal jednoznacne skontaktovat s tamojsim organistom, a vysvetlit mu co je vo veci, ospravedlnit by bolo na mieste....komunikacia v prvom rade..vela stastia Laughing
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra organisti.sk » Notový materiál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.09 sekúnd